Herhangi bir sorunuz var mı?:

Telefon:+90 850 474 30 10

Uzmanlarımıza Danışın:Bir soru sorun7/24

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz.

Hakkımızda Suyu korumak, insanlığı korumaktır..

Değerlerimiz

Müşterilerimize ve pazarlarımıza sağladığımız değer

Biz, değerler tarafından yönlendirilen bir kuruluşuz. Değerleriyle yönetilen bir şirket, her zaman hedeflerine ulaşacak olan bir şirkettir. Aşağıda, işimizde ve yaşamımızda inandığımız ve sıkı sıkıya takip ettiğimiz değerlerimiz yer almaktadır. Amacımız, bu dünyadaki rolümüzü, müşterilerimize ve pazarlarımıza sağladığımız değeri, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza verdiğimiz taahhütleri tanımlamaktadır.

Değerlerimiz etik ve ahlaki pusulamız olarak hizmet eder ve birbirimize ve müşterilerimize karşı nasıl davranmamız gerektiğini açıklar. Birlikte, tüm kararlarımızın dayandığı temeli oluştururlar.

Nano Bilim Kimya'nın değerleri, müşterilerimiz ve ortaklarımızla süregelen ilişkilerimizden işletme genelindeki günlük etkileşimlerimize kadar yaptığımız her şeyi etkiler.

Bu değerleri kurum içinde geliştirmek için Nano Bilim Kimya Ekibinin her bir üyesinin Değerlerimiz ve inançlarımız doğrultusunda iş yapar. Üç temel değerimiz aracılığıyla dünyada lider bir Su Arıtma, Atıksu Arıtma ve Kimyasal çözümler üreten firma yapar.

Read Less Devamını Oku
 • scale
  Etik
  Kendimizi ve birbirimizi etik değerlere bağlı tutarak her zaman doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.
 • watering-plants
  İnovasyon
  Müşterilerimize hizmet etmek, büyümemizi sağlamak ve dinamik iş ortamlarında kazanmak için yenilikler yapın.
 • diamond
  Kalite
  Dünyayı olumlu yönde etkileyen işlerde mükemmelleşerek sonuçlar elde ediyoruz.
Vizyonumuz

Yaşama değer vermek.

İnsanların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak esnek hizmetler sunmak, şirket kurulduğundan bu yana faaliyetlerimizin temelini oluşturdu. Dünya’daki suya olan talep, şirketin 2001 yılında kurulmasının temelini attı. İlk ekibin vizyonu, yüksek teknolojili hizmetler çözümleri sunarak su ve atıksu arıtma sektöründe başarılı olmanın mümkün olduğu yönündeydi. Aynı vizyon şirketi bu güne kadar başarıyla yönlendirmiştir.

Misyonumuz

İnsanlara değer vermek.

Misyonumuz, müşterilerimizin güvenini ve itimatını, uzun vadeli ve kapsamlı su ve atıksu arıtma teknolojileri konusunda sorunlarını ve taleplerini çözümlendirmeye yönelik gerçek ve elle tutulur bir ilgiyle birlikte, kristal netliğinde iletişim, makul ve objektif rehberlik yoluyla kazanmaktır.

ORTAK EKOSİSTEMİMİZ

Pazar liderlerinden oluşan çözüm ortaklarımız, Nano Bilim Kimya birinci sınıf inovasyonunu ve derin iş ortağı uzmanlığını bir araya getirerek geleceğe yönelik yenilikler yapmakta ve değer yaratmaktadır.